Příchuť Curieux Speaksy Shake and Vape Mac Allister
záruka: | Spotřební zboží |
výrobce: | Curieux |
cena bez DPH: | 288,43 CZK |
cena vč. DPH: | 349 CZK |
Příchuť Curieux Speaksy Shake and Vape Mac Allister
Curieux Speakeasy Mac Allister Longfill 15ml je opravdová lahůdka pro fanoušky sladkých, komplexních a vyzrálých příchutí. Tato jedinečná kombinace spojuje vanilku, kokos, mandle a kapku bourbonu, Výsledkem je hřejivý, elegantní elixír s výrazným charakterem, který potěší i ty nejnáročnější vaperky a vapery. Vhodný pro klidné večerní vapování nebo jako doplněk ke kávě či whisky.
Tahle delikátní kombinace vznikla ve spolupráci s legendární značkou Capella – takže očekávej intenzivní, přirozenou chuť, žádnou umělou pachuť. Curieux navíc používá pouze 100% rostlinný základ, bez zbytečné chemie.
V lahvičce najdeš 15 ml aroma ve 60ml flašce, takže máš volné ruce – dolij bázi, nikotin booster a přizpůsob si sílu i poměr PG/VG přesně podle sebe. Po maceraci 3 až 7 dní je směs připravená ke kvalitnímu vapování.
Jak na to?
-
Otevři lahvičku s 15ml aroma.
-
Doplň bázi a nikotin booster dle potřeby.
-
Protřepej, nech odležet 3–7 dní a můžeš si užívat.
Technické údaje:
-
Objem aroma: 15 ml
-
Objem lahvičky: 60 ml
-
Doporučená macerace: 3–7 dní
-
Výrobce: Curieux x Capella (Francie)
-
Nikotin: 0mg/ml (možnost doplnit)
Obsah balení:
-
1× 60 ml Shake and Vape lahvička s 15 ml aroma
Doporučená doba zrání: | 3-7 dní |
---|---|
množství nikotinu | 0 mg |
objem náplně | 15 ml |
příchuť | bourbon / kokos / ořechy / sladké / vanilka |
výrobce | Capella / Curieux |
Země původu | Francie |