Mladá Boleslav
firemní prodejna VapeZone.cz 
 
Mladá Boleslav, 293 01, V. Klementa 175 - Prodejna se nachází nad křižovatkou s ul. Husova
 
Otevírací doba:
PONDĚLÍ - PÁTEK: 9:00 - 17:00 hod.
SOBOTA: 09:00 - 12:00 hod.
NEDĚLE: Zavřeno
 
Parkování před obchodem, příp. na přilehlých parkovištích.
 
Přímo u prodejny je zastávka městské dopravy: 
Třída V. Klementa, linka B, C 20 30 31 40 41 42 50 60 70 71 72 73.
 
GPS prodejny: 50°24'54.627"N, 14°54'37.454"E      


Zvětšit mapu

Báze a příchutě

Pokud jste se rozhodli povýšit Vaše vapování na novou úroveň a chcete začít míchat vlastní liquidy, tak k tomu budete potřebovat několik složek, které dle vlastních peferencí a požadavků smícháte tak, by liquid měl požadovanou konzistenci i chuť.

Základem každého liquidu do elektronické cigarety je  báze bez nikotinu (doporučujeme: 50/50 100ml, 70/30 100ml nebo 80/20 100ml). Dále budete potřebovat nikotinovou bázi/booster pro přidání nikotinu a v neposlední řadě také klasickou příchuť  (Výsledná směs však není připravena k okamžitému použití, ale aby se chuť správně rozvinula, musí ještě nějakou dobu zrát. Musí se dát tudíž odležet, a to po dobu několika dní až týdnů v závislosti na konkrétní příchuti a konkrétním výrobci dané příchutě.) nebo novější verzi Shake and Vape (k okamžitému použití), která vám nejvíce vyhovuje nebo na kterou máte zrovna chuť. Pokud si chcete namíchat e-liquid bez nikotinu, použijete pouze beznikotinovou bázi a příchuť.

Bázi bez nikotinu vybírejte v požadované hustotě neboli s požadovaným poměrem složek PG (Propylenglycol) a VG (Vegetable Glycerin) podle toho, jakým způsobe chcete z e-cigarety potahovat. Pokud chcete potahovat stylem pusa-plíce (MTL vaping neboli tzv. "šlukování"), použijete řidší bázi, kdy poměr složky PG je vyšší než VG, maximálně pak poměr vyrovnaný, tj. 50/50. Naopak pokud chcete potahovat stylem přímo do plic (DL vaping), pak použijete hustší bázi, kdy poměr složky PG je nižší než VG.
Nikotinovou bázi nebo booster pak musíte sladit s beznikotinovou bází, tzn. dávejte pozor na to, aby měl booster stejný poměr PG a VG jako báze bez nikotinu. 
Všechny tyto složky musíte smíchat vždy ve správném poměru.
K míchání liquidu budete také potřebovat lahvičku, či injekční stříkačku. To vše najdete v naší nabídce na eshopu:  VapeZone.cz
Zobrazit více
Zobrazit více
Nastavit filtrování produktů
parametry
+
varianty
+
cena
+
výrobci
+
dostupnost
+
výrobci
parametry
Zařazení (typ)
+
obsah
+
barva
+
množství nikotinu
+
objem náplně
+
poměr (hustota)
+
příchuť
+
+
Objem:
+
dostupnost
Zavřít okno
řadit:
počet produktů na stránce:
počet produktů: 1352
grid
table
Načíst více produktů
řadit:
počet produktů na stránce:
počet produktů: 1352

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat.
Souhlasím
Nesouhlasím