Menu
košík
0
cz
CZK
kategorie
Liquid ELECTRA 2Pack Virginia Tobacco 2x10ml - 0mg
NEJLEVNĚJI V ČR

Liquid ELECTRA 2Pack Virginia Tobacco 2x10ml

100% (1 hodnocení)
Liquid Electra 2Pack nezaměnitelná chuť vysoce kvalitních virginských tabáků s lehce ovocným nádechem. Příchuť, která si Vás podmaní... To je náplň/liquid Electra Virginia Tobbaco od českého výrobce Ecoliquid.
67 CZK
EAN: 8595628609428
záruka:24 měsíců
výrobce:Ecoliquid
cena bez DPH:55,37 CZK
cena vč. DPH:67 CZK
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze

Liquid ELECTRA 2Pack Virginia Tobacco 2x10ml 

Náplň Electra s nezaměnitelnou chuťí vysoce kvalitních virginských tabáků a lehce ovocným nádechem. Příchuť, která si Vás podmaní... Liquid Virginia Tobbaco 2Pack od českého výrobce Ecoliquid.

Náplň Electra vznikla jako výsledek pečlivých výzkumů a testování složení jednotlivých ingrediencí, tedy obsahu a jejich vzájemného poměru tak, aby docházelo k maximálnímu senzorickému uspokojení uživatele (placebo efektu), případně i uspokojení nikotinového deficitu.
 
Základ liquidu tvoří monopropylen-glykol a potravinářský glycerin, ten je obohacen přesně definovaným množstvím nikotinu, které je u každé šarže ověřováno analýzou v nezávislé chemické laboratoři pracující v režimu platné akreditace pro standardní operační postup stanovení nikotinu.
 
Pro chuťový a čichový zážitek uživatele inhalátoru je liquid Electra ještě obohacen aromatickými látkami, jedná se o aromata v potravinářské či medicínské kvalitě. V závislosti na receptuře pak směs může obsahovat i menší procento vody, alkoholu a organických kyselin.
 
Všechny tyto přísady splňují přísná kritéria zdravotní nezávadnosti. Každá šarže výrobku ELECTRA je testována a vyrobena z těch nejvybranějších surovin.
 
Náplň Electra, liquid Ecoliquid, náplň Ecoliquid, náplň Liqua, Liqua mix, Aramax, Dekang, Emporio, liquid Liqua.
množství nikotinu12 / 16 / 18 / 20 / 3 / 6 mg
příchuťovocné / tabák
objem náplně2x10 ml
výrobceEcoliquid
poměr70/30 PG/VG
Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
X

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).