Menu
košík
0
cz
CZK
kategorie
NÁPLNĚ

Proč VapeZone?

Chcete se zbavit kouření klasických cigaret?

Změna, kterou si užijete...

 

U nás najdete plnohodnotnou, zdravější, levnější a chutnější alternativu!

 

Nabízíme cestu jak tento zlozvyk dostat lehce ( osobní zkušenost ) pod kontrolu a to bez abstinenčních příznaků se zachováním rituálu kouře, smyslového prožitku min. srovnatelného s klasickým kouřením, s odbouráním nepříjemného zápachu a hlavně minimalizací škodlivých dopadů kouření na Vaše zdraví.

 

Elektrická cigareta neobsahuje žádný dehet ani žádné rakovinotvorné látky. Vědecké studie prokázaly, že e-cigareta odbourává 95% všech rizik, spojených s kouřením.

 

Žádný kuřácký kašel po ránu, budete se mnohem méně zadýchávat do schodů, po čase ucítíte chutě a vůně, které jste již dlouho necítili. Zmizí i další doprovodné známky kouření jako žloutnoucí zuby, jazyk, či zažloutlé prsty.

 

S kouřením ecigarety minimalizujete i nepříjemné přibírání na váze, kterému se snad nevyhne nikdo, kdo přestane kouřit. Nemáte nutkání si místo cigarety dát tzv. "něco na zub", když nevíte co s rukama.

 

Cigareta se nezapaluje a nehoří, takže můžete kouřit na místech kde si o tom normální kuřák může jen nechat zdát :-)

 

Jste ohleduplní k nekuřákům, nevystavujete ostatní pasivnímu kouření!

 

 

Příjemné používání E-cigaret Vám přeje vapezone.cz

Upozorňujeme, že elektronická cigareta není žádný lék, neslouží k léčbě závislosti na nikotinu a je určena pouze pro dospělé.

X

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).