Mícháte si svoje eliquidy?
Ano
272/399 (68%)
Ne
32/399 (8%)
Chci, ale nevím jak
88/399 (22%)
Nezajímá mě to
7/399 (2%)
INFOLINKA

+420 731 233 989

Potřebujete poradit s výběrem e-cigarety? Chcete vědět jak vysoký obsah nikotinu a jakou příchuť zvolit?

info@vapezone.cz

 

 

MLADÁ BOLESLAV

( provozovatel: Martin Renner )

Prodejna se nachází nad křižovatkou s ul. Husova
Tel.: +420 603 936 435, +420 601 556 418

 

Otevírací doba:
Pondělí  až pátek: 9:00 - 17:00 hod.
Sobota: 9:00 - 12:00
 

 

Parkování před obchodem, příp. na přilehlých parkovištích.

Přímo u prodejny je zastávka městské dopravy: 

Třída V. Klementa, linka B, C 20 30 31 40 41 42 50 60 70 71 72 73.

GPS prodejny: 50°24'54.627"N, 14°54'37.454"E

 

Upozornění pro zákazníky 

- ceny na internetu a kamenných prodejnách se můžou lišit

- na pobočkách z prostorových a technických důvodů není k dispozici celý sortiment eshopu.

- naleznete zde nejžádanější a nejvíce prodávané e-cigarety, liquidy a příslušenství

Děkujeme za pochopení.

 

Foto prodejny:


Zvětšit mapu

Dvořanová Eva - netkatalog.czElektronické cigarety, ecigarety - netkatalog.cz
FAQ

FAQ

FAQ
Elektronická cigareta s TANK SYSTÉMEM


1) Proč z elektronické cigarety vytéká náplň?
Vytékání náplně je způsobeno prudkým, nebo rychlým potahováním z elektronické cigarety několikrát za sebou ( zároveň dochází k přehřátí atomizéru ).

Atomizér nedokáže zpracovat velké množství liquidu, které do něj teče z důvodu prudkého potahování a proto vyteče ven. Doporučujeme z elektronické cigarety potahovat jemně a delší dobu. Pokud toto nepomůže a liquid stále vytéká, je zřejmě poškozený atomizér. 

2) Proč z elektronické cigarety vyteče náplň, i když je odložená?
Náplň vytéká, protože bylo z elektronické cigarety potahováno příliš zprudka předtím, než jste ji odložili. Doporučujeme atomizér vyčistit.

3) Jak vyčistit atomizér?
Odšroubujte atomizér od baterie, vysuňte cartridge, propláchněte atomizér lihem, profoukněte jej a nakapejte cca 3 - 4 kapky e-liquidu přímo na hrot atomizéru. Zasuňte znovu naplněnou cartridge a našroubujte atomizér zpět na baterii. Atomizér musí být také neustále čistý, proto doporučujeme vzít např. ubrousek nebo papírový kapesníček a atomizér jím vyčistit kolem hrotu.

Můžete atomizér i propláchnout horkou ( ne vařící ) vodou, vyfoukejte a nechte vyschnout.


4) Proč je cítit štiplavá pachuť z e-cigarety?
Protože je cartridge (náustek) málo naplněná, nebo špatně naražená na atomizér. Zkontrolujte stav e-liquidu v cartridge a také jestli je doražená do atomizéru až do konce (hrot atomizéru musí prorazit cartridge). V případě, že je vše v pořádku, vysuňte cartridge a nakapejte cca 3 - 4 kapky e-liquidu na hrot atomizéru, aby se knot nasákl a spirálka nežhavila naprázdno.

5) Proč po dobití nesvítí a nefunguje baterie?
Zkontrolujte, jestli Vaše baterie nevlastní funkčni "5-click protection" (odemykání a zamykání baterie pěti rychlými stisky za sebou ).

V případě, že Vaše baterie tuto funkci nevlastní a přesto nefunguje, zřejmě bude baterie buď vadná, nebo došlo k zablokování spínací části ( místo na baterii, kde dochází po našroubování ke kontaktu s atomizérem ), nechá se odblokovat opatrně např. drátkem, nebo sponkou.


6) Proč se tahá z elektronické cigarety ztěžka?
Atomizér může být v důsledku častého používání zanesený, nebo opotřebený. Doporučujeme provést čištění dle bodu 3) nebo zakoupit nový atomizér, popř. pokud splňuje podmínky záruky, ho zaslat k reklamaci.

7) Jaká je životnost atomizéru?
Životnost atomizéru je velmi individuální záležitost, protože záleží na intenzitě užívání a příp. údržbě. Životnost může být i ovlivněna použitým e-liquidem (čím sladší e-liquid bude použit, tím více se bude atomizér zanášet), nebo způsobem čištění. Z praxe jsem vypozoroval, že se průměrná životnost atomizéru pohybuje od jednoho do osmi týdnů. Osobní zkušenost: Silnějsí ekuřák by měl mít k dispozici dvě ecigarety a střídat je dříve, než dojde k přehřátí atomizéru. Výrazně se tak zvýší životnost.

 


Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).