Gripy a tanky v akci Gripy Elektronické cigarety Elektronické dýmky Echomizéry - Clearomizery LIQUIDY - klasické Prémiové LIQUIDY Aroma (příchutě) - klasické balení Aroma (příchutě) - SHAKE and VAPE CBD Báze a Boostery Baterie a nabíječky DIY Žhavící hlavy a základny Příslušenství Vaporizéry DÁRKOVÉ POUKAZY Skladem v Hradci Králové Skladem v Jihlavě
kategorie
výrobci

Kontakt

VÝDEJNÍ MÍSTA A PRODEJNY:



Dvořákova 6, Jihlava, mobil: +420 720 936 504, email : jihlava@vapezone.cz

Anglická 8, Praha 2, mobil : +420 608 554 085, email : praha@vapezone.cz

S.K. Neumana 458/8, Hradec Králové, mobil: +420 731 233 989, email: hradec@vapezone.cz  

17. listopadu 236, Pardubice, email: pardubice@vapezone.cz

V. Klementa 175, Mladá Boleslav, mobil : +420 601 556 418, email : boleslav@chytrykurak.cz



Obchodní a reklamační oddělení: mobil: +420 731 233 989, email: info@vapezone.cz

Eshop (sídlo Hradec Králové) - informace ohledně zásilek objednaných z eshopu: mobil: +420 731 233 989 , email: eshop@vapezone.cz

Firma : 
VapeZone s.r.o, Anglická 530/8, Praha 120 00
tel : +420 731 233 989, mail : info@vapezone.cz
IČO: 06142494, DIČ: CZ06142494