Liquid Ecoliquid Premium 2Pack MED 2x10ml (honey)

výrobce:Ecoliquid
katalogové číslo:
EAN:8595628619052
dostupnost: Dočasně nedostupné
cena bez DPH:73 CZK

88 CZK

Liquid Ecoliquid Premium 2Pack Honey 2x10ml  (Med)

Náplň Ecoliquid pro milovníky netradičních sladkých liquidů, je zde lahodná chuť pravého lesního medu, Honey od českého výrobce Ecoliquid. Příchuť, za kterou by se včelka Mája rozhodně nestyděla :)Náplň Ecoliquid vznikla jako výsledek pečlivých výzkumů a testování složení jednotlivých ingrediencí, tedy obsahu a jejich vzájemného poměru tak, aby docházelo k maximálnímu senzorickému uspokojení uživatele (placebo efektu), případně i uspokojení nikotinového deficitu.

Základ liquidu tvoří monopropylen-glykol a potravinářský glycerin, ten je obohacen přesně definovaným množstvím nikotinu, které je u každé šarže ověřováno analýzou v nezávislé chemické laboratoři pracující v režimu platné akreditace pro standardní operační postup stanovení nikotinu.

Pro chuťový a čichový zážitek uživatele inhalátoru je liquid Ecoliquid ještě obohacen aromatickými látkami, jedná se o aromata v potravinářské či medicínské kvalitě. V závislosti na receptuře pak směs může obsahovat i menší procento vody, alkoholu a organických kyselin.

Všechny tyto přísady splňují přísná kritéria zdravotní nezávadnosti. Každá šarže výrobku ECOLIQUID je testována a vyrobena z těch nejvybranějších surovin.


Náplň Electra, liquid Ecoliquid, náplň Ecoliquid, náplň Liqua, Liqua mix, Aramax, Dekang, Emporio, liquid Liqua.
https://www.vapezone.cz/