Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).
X
Gripy Echomizéry - Clearomizery Elektronické cigarety Baterie a nabíječky Příchutě Prémiové liquidy Náplně do e-cigaret DIY Žhavící hlavy a RBA základny Příslušenství
kategorie

Kontakt

 

VÝDEJNÍ MÍSTA A PRODEJNY:

Dvořákova 6, Jihlava, mobil :  +420 603 936 435, email : jihlava@vapezone.cz

Anglická 8, Praha 2, mobil : +420 608 554 085, email : praha@vapezone.cz

S.K. Neumana 458/8, Hradec Králové, mobil: +420 731 233 989, email: hradec@vapezone.cz  

17. listopadu 236, Pardubice, mobil: +420 720 936 504, email: pardubice@vapezone.cz

V. Klementa 175, Mladá Boleslav, mobil : +420 601 556 418, email : boleslav@chytrykurak.cz



Obchodní a reklamační oddělení: mobil: +420 722 903 151, email: info@vapezone.cz

Eshop (sídlo Hradec Králové) - informace ohledně zásilek objednaných z eshopu: mobil: +420 734 141 433 , email: eshop@vapezone.cz

Firma : 
Eva Dvořanová, Na Americe 227, Přibyslavice, p. Okříšky 675 21
tel : +420 721 191 721, mail : info@vapezone.cz
IČO: 87279525, DIČ: CZ8454082604
Pozor! Jedná se pouze o korespondenční adresu, příjem reklamací a styk se zákazníky zajišťují pracovníci na pobočkách.